Blog Detayı

Windows 11 22H2 güncellemesi geliyor

Blog 0 Yorum 105 Görüntülenme 17/05/2022 Kayzem Teknoloji

Windows 11 22H2 güncellemesi geliyor

Microsoft, Windows 11 sürümü ile yenilikler getireceğini duyurmuştu. Fakat windows 11 beraberinde sorunlar getirdi. Microsoft bunları zaman zaman yaptığı güncellemeler ile birikte düzeltmekte. Şimdi ise yeni bir güncelleme haberi verildi.

Kod adı Sun Valley 2 olan bir sürüm internete sızdırıldı. Microsoft bilgi vermesede twitterda güvenilir paylaşımlar yapan WalkingCat adlı kullanıcı bizlere bilgi paylaştı. Yaptığı payaşımda , Windows 11 22H2'nin RTM yani üretime hazır sürümünün 24 mayıs günü yayınlanacağını açıkladı. Sun Valley 2 kod adlı sürüm beta testerlarına ve donanım üreticilerine sunulacak.

Bu yeni güncelleme sürümünün bizlere sunulma tarihinin Eylül-Kasım ayları arasında olacağı tahmin ediliyor. Microsoft'un yapacağı 24 Mayıs tarihindeki Build 2022 etkinliğinin başlangıç tarihi olması yeni güncellemenin olası durumunu arttırıyor.

Build 2022 etkinliği 24-26 Mayıs tarihleri arasında yapılacak. Microsoft'un geliştirici odaklı koferansta, Windows ve diğer yazılım ürünleriyle ilgili son gelişmeleri aktarması bekleniyor. Konferans sanal ortamda gerçekleşecek.

0 Yorum

  • Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap