Blog Detayı

Valorant turnuvası Türkiye'de gerçekleşecek

Blog 0 Yorum 87 Görüntülenme 16/05/2022 Kayzem Teknoloji

Valorant turnuvası Türkiye'de gerçekleşecek

En büyük oyun üretici firmalarından olan Riot Games'in yapmış olduğu Valorant, dünyada en sevilen oyunlardan bir tanesi olmayı başardı.

Büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan firma Türkiye'de oldukça bir üne sahip. Oyuna getirmiş olduğu yeni Türk ajan Fade ile birlikte gündem olmuştu.

 

Büyük Final İstanbul'da

VALORANT Champions Tour'un 2022 sezonu İstanbul'da noktalanacak! Champions, bilmeyenler için dünyanın en iyi on altı takımının VALORANT Dünya Şampiyonu olmak için mücadele edeceği yıl sonu final etkinliği.

2-18 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek etkinlikte toplamda on altı takım mücadele edecek. Bunlar sezon boyunca elemeleri geçen on takım ve Ağustos ayında oynanacak Son Şans Elemelerini geçen altı takım olacak.

Riot Games’ten yapılan açıklaması: “Hedefimiz en büyük uluslararası etkinliklerimizi canlı seyirci önünde oynamak. Bu iki şehir de hedefimize ulaşmamızı için gereken koşulları sağlamanın yanı sıra etkinlikte yer alacak tüm takımların etkinliğe güvenli bir şekilde katılmaları ve rekabet etmeleri konusunda güvence sağladı. Bu iki etkinliğin ilk ayrıntılarını sizinle paylaştığımız için heyecanlıyız ve önümüzdeki haftalarda daha fazla bilgi sağlayacağız.”

0 Yorum

  • Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap