Blog Detayı

PUBG New State iOS ve Android Çıktı

Blog 0 Yorum 155 Görüntülenme 11/11/2021 tamindir.com

PUBG New State iOS ve Android Çıktı

PUBG New State iOS ve Android işletim sistemine sahip cihazlar için çıktı. Peki, PUBG New State nasıl indirilir? İşte yeni battle royale oyununun detayları!

PUBG New State iOS ve Android'e Nasıl İndirilir?

İlk olarak 2018 yılında Android ve iOS platformlarına çıkışını gerçekleştiren PUBG Mobile, kısa süre içinde dünya çapında oldukça büyük bir popülerliğe sahip oldu. Mobil platformda battle royale oyunu ile büyük bir başarının altına imza atan PUBG Corpartion, bu başarısını PUBG: New State ile devam ettirmek için kollarını sıvadı.

PUBG New State İndir

Dünya genelinde milyonlarca oyuncu tarafından merak içerisinde beklenen PUBG New State isimli mobil oyun, bugün itibarıyla Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlar için çıkışını gerçekleştirdi. Oynaması ücretsiz olarak sunulan yeni battle royale oyununda uygulama içi satın alım bulunuyor.

Sahip olduğu kaliteli grafikler ile dikkat çeken yeni PUBG oyununda global aydınlatma teknolojisi yer alıyor. Grafiklerin yanı sıra oynanış tarafında da önemli ölçüde değişiklik yapıldı. Oyunda drone çağırma ve destek talebi gibi mekanikler yer alıyor.

Haberin detaylarını aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.

0 Yorum

  • Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap