Blog Detayı

Netflix Üyelik Ücreti Zamlandı !

Blog 2 Yorum 203 Görüntülenme 05/04/2022 Kayzem Teknoloji

Netflix Üyelik Ücreti Zamlandı !

Dünya çapında en çok kullanılan dijital içerik platformu olan Netflix üyelik ücretilerine zam yapma kararı aldı.

Netflix uzun zamandır üyelik ücretlerinde değişiklik yapmıyordu fakat değişen ve artan fiyatlardan dolayı üyelik ücretlerine zam yapıyor. Netflix, Türkiye'deki abonelik ücretlerine 7 Nisan 2022 Salı günü itibariyle zam yaptı. Netflix Türkiye'den zam kararına ilişkin yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

''Günümüzde keyifli vakit geçirmek için her zamankinden daha fazla seçenek olduğunu biliyoruz. Bu nedenle üyelerimize sunduğumuz deneyimi daha da geliştirmek için aralıksız çalışıyoruz. Ancak geniş bir yelpazede en kaliteli içerikleri sunmaya ve Kulüp, Pera Palas’ta Gece Yarısı, Stranger Things gibi benzersiz yapımlara yatırım yapmaya devam edebilmek için Türkiye'deki ücretlerimizi güncellememiz gerekiyor. Her zaman olduğu gibi zengin içerik kütüphanemize eksiksiz erişim sağlayan üç üyelik seçeneği arasından bütçenize uygun bir plan seçebilirsiniz.''

Netlfix'in abonelik ücretine zam kararı alınmasının ardından standart paketin yeni fiyatı, 4K çözünürlük sunan özel paketin eski fiyatını geçti.

Netflix Türkiye'nin 2022 fiyatları:

 • Temel Plan ücreti 26,99 TL'den 37,99 TL'ye,
 • Standart Plan ücreti 40,99 TL'den 57,99 TL'ye,
 • Özel Plan ücreti ise 54,99 TL'den 77,99 TL'ye yükseldi.

2 Yorum

 • ProGamer
  06 Nisan, 2022

  Kriz bunlarıda vurmuş...

 • Göksel
  06 Nisan, 2022

  Son kale de düştü arkadaşlar. Geçmiş olsun

Yorum Yap