Blog Detayı

Hogwarts Legacy çıkış tarihi belli oldu

Blog 4 Yorum 418 Görüntülenme 08/11/2021 shiftdelete.net

Hogwarts Legacy çıkış tarihi belli oldu

Geçtiğimiz yıl PlayStation’un resmi YouTube hesabından yayınlanan Hogwarts Legacy oyunu fragmanı, Harry Potter hayranı oyuncuları heyecanlandırmayı başardı. Bugün Hogwarts Legacy’nin çıkış tarihi sızdırıldı.

“1800’lerin büyücülük dünyasında geçen açık dünya, tek oyunculu, aksiyon rol yapma video oyunu” olarak tanımlanan Hogwarts Legacy, yakında oyuncular ile buluşacak. Oyuncular, Hogwarts School of Witchcraft‘ta kendi karakterleri üzerinde büyülerde ustalaşarak, iksirleri hazırlayarak ve fantastik canavarları evcilleştirerek büyülü yeteneklerini geliştirebilecek.

Hogwarts Legacy çıkış tarihi ortaya çıktı

Bir süredir söylentiler ile gündeme gelen Hogwarts Legacy oyununun Fantastik Canavarlar filminden sonra yayınlanacağı iddia ediliyordu. 2023’e kadar yayınlanmayacağı tahmin edilen oyun ile ilgili yeni bir sızıntı ortaya çıktı.

Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları filminden önce yayınlanacağı kesinleşesen Hogwarts Legacy, sızıntılara göre Nisan 2022’de oyuncular ile buluşacak. Bazı analistler, oyunun Eylül veya Ekim ayında piyasaya sürülmesi hayranların ilgisini çekmek için stratejik bir hamle olacağını düşünüyor.

Orijinal Harry Potter filmleri sonbahar, Cadılar Bayramı ve tatil sezonuyla bağlantılıyken, Hogwarts Legacy’nin piyasaya sürülme tarihini Harry Potter filmlerine göre düzenlemek oyunun ticari başarısına yardımcı olabileceği tahmin ediliyor. Ayrıca oyunun Unreal Engine 5 oyun motorunu kullanacağı belirtiliyor.

Harry Potter: Hogwarts Legacy’nin 2022’de PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için çıkacağı biliniyor.

Haberin detaylarını aşağıdaki linkte bulabilirsiniz

4 Yorum

 • Xfinder
  08 Kasım, 2021

  Bu oyunu gelmesin canla bekliyorum .Umarım gelirde büyücülük dünyasına katılırız

 • Progamer
  08 Kasım, 2021

  Hadi artk şiştik beklemektn .s

 • Niphra
  08 Kasım, 2021

  Hagrid'i oynamak için sabırsızlanıyorum. Hermione BEST <3 <3

 • John Xina
  08 Kasım, 2021

  umarım fiyat ucuz olur

Yorum Yap